| Alex_7932 a întrebat:

Buna happy Am si eu o problema. Am parul destul de maricel si problema e ca dupa doar o zi dupa ce imi fac baie deja se ingrasa, dupa 2 zile zici ca nu l-am spalat de o saptamana. Stie cineva ce pot sa ii fac sa nu se mai ingrase asa repede? App, sunt baiat big grin

1 răspuns:
| Frozen a răspuns:

Nu prea ai ce poti sa ii faci mai ales daca parul e maricel si presupun ca esti si la pubertate.
Eu folosesc ceva pentru pielea capului de la AVON si isi face ceva efect...este pentru matreata si tot asa pentru ingrasearea parului.
Acum fiecare par raspunde diferit la tratamente.