| nickilover a întrebat:

Cineva care si-a facut si cea de-a treia doza? Cum va simtiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Puls mai mare timp de câteva zile și durere în brate, ciudat e ca am fost foarte obosit după 6 luni.De la vaccin dar l am făcut și totul e bine

| Violleta2022 a răspuns:

Super bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum să mă simt... Normal

| mihai69 a răspuns:

Perfect. La fel și nevasta și copilu'.

| doctorandus a răspuns:

Dap, eu am făcut sâmbătă Moderna, după ce în vară făcusem două doze de Pfizer. M-a durut mâna, dar cred că e mai degrabă de la întins mâna după ceva ce nu puteam apuca.

| VoidEternal a răspuns:

Nimic deosebit. E drept că s-a simțit mai tare ca primele două doze, in special cu dureri musculare și oboseala mare 2 zile. Dar apoi totul ok. Eu nu am avut nici febră nici frisoane.

| Celcestietot a răspuns (pentru VoidEternal):

Adica ti-au trecut efectele vaccinului laughing.

| VoidEternal a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu mă prind ce e amuzant.

| Celcestietot a răspuns (pentru VoidEternal):

Eee, e de la sine inteleshee hee

| Lukasssz a răspuns:

La fel ca inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine mă simt. Însă a avut efect advers mai rău decât după doza 2. Cu febra, strănut, frisoane, curs ochi și nas precum la o răceală. Câteva zile nu am fost bun la nimic.

| 4ndr33y a răspuns:

Am avut 2 doze de AstraZeneca si 1 de Pfizer (16 noiembrie).
La booster am avut o durere de cap usoara a 2-a zi.
De atunci, nimic deosebit.