| Girly97 a întrebat:

A facut cineva a treia doza de vaccin? Cum va simtiti?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da. cum sa ma simt? normal

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, am facut-o in 15 noiembrie si ma simt normal pentru varsta mea.

| Anuskaa a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pentru varstra ta? Ce varstra ai?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Anuskaa):

Peste cateva zile voi implini 74 de ani.

| mihai69 a răspuns:

Da. Perfect.

| MihaelaDart a răspuns:

O am programata pentru 15 ianuarie

| Werrich a răspuns:

Ma simt foarte bine, a trecut 1 luna de la doza 3.

| TheStrategist a răspuns:

Normal

Răspuns utilizator avertizat
| SportBoy a răspuns:

Da, eu si tatal meu am facut-o duminica. In afara de un disconfort minor la locul vaccinarii, care a si trecut, nu am avut nimic si ne simtim perfect.