| Cocu_1624 a întrebat:

Copilul meu are1, 8 luni si are testiculul drept foarte umflat si cel stang foarte mic. Ce ar trebui sa fac? Astept mai multe pareriwinking
Ma puteti contacta si pe messenger (angelsssdark@yahoo.com)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa te duci cat mai repede cu copilul la pediatru. Poae avea o infectie sau un hidrocel la testiculul drept care sa-l apese si pe celalalt.

| gabimaris a răspuns:

Trebuie vazut in primul rand de medicul pediatru, neaparat, care va lua decizia probabil sa te indrepte catre medicul specialist! Dar TREBUIE cat mai curand posibil sa mergi la medic, nu mai amana ca nu e de glumit!

| visatorul78 a răspuns:

Si tu mai pierzi timpul la calculator, punand intrebari stupide in loc sa dai macar telefon la medic?