| RazvanMihai324 a întrebat:

Funda! Am 14 ani si de 2 luni la testiculul stang mi s au dilatat si umflat ciudat cateva vene spre deosebire de cel drept de asemenea testiculul pare a fi mai moale.VA ROG AJUTATI MA,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Noi cum sa te ajutam? laughing
Mergi la medicul de familie, daca este nevoie te va trimite la un consult la un medic urolog.

| RazvanMihai324 explică:

Si o sa treaca de la sine?

| RazvanMihai324 explică:

Cum adica?