| Misteriosu2000 a întrebat:

Buna seara.Ieri am primit un genunchi in testicule iar testiculul stang s-a umflat foarte mult si cand spun foarte mult e foarte mult. Celalalt a ramas neschimbat. Spre seara a inceput sa devina mov( de la vanataie presupun).Ce ar trebui sa fac? Sa astept sa vad daca se dezumfla?

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

E ca si cum ai fi primit o lovitura in ochi, deci cred ca e bine sa te vada un meci ca sa nu-ti fie afectata "barbatia".