| Lora_6439 a întrebat:

Cu ce imi pot dezumfla rapid ochii umflati din cauza plansului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anna01 a răspuns:

Pune niste comprese cu ceai de albastrele sau musetel, un cub de gheata sau o lingura rece de la congelator.

4 răspunsuri:
| ellene a răspuns:

Spala-te cu apa rece... pune gheata si nu mai plange.

| simonanegru271207 a răspuns:

Si daca ochii nu se dezumfla nici cu gheata si nu am nimic altceva la indemana si ochii nu s-au desumflat nici dupa 2 zile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Cartof crud, castravete, ceai de albastrele

| fastlane a răspuns:

1Te opresti din plans 2 Te speli pe fata si iti trece in vreo 5 minute alta solutie mai rapida nu prea stiu sa fie