| Anonimmmm123123 a întrebat:

Deci. am nevoie de ajutor si cateva sfaturi. Fratele meu mai mare a consumat marijuanna, mi-a marturisit, dar se si cunostea ca are ochii umflati. Dupa cateva luni bune de atunci, el tot are ochii umflati, si imi este tare frica ca el inca fumeaza asta... Intrebarea mea este: dupa consumul de marijuanna, ochii se dezumfla sau raman asa? Eu cred ca inca o face... Dau funda la cel mai argumentat si pus la punct raspuns!

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Normal ca nu ramai cu ochi bulbucati. Dupa orice drog, cand i se duce efectul, iti revine privirea la normal happy

2 răspunsuri:
| Anonimmmm123123 explică:

Astept mai multe raspunsuri!

| sofisis a răspuns (pentru Anonimmmm123123):

Nu zic ca a fuma marijuana este bine. Dar sa stii ca fata de alte droguri, marijuana nu este chiaaar atat de nociva. Ba din contra, in alte tari se foloseste ca remediu (tratament) pentru cancere, glaucom etc. Deci nu e chiar un capat de tara. Problema e sa nu se apuce de altele.