| d3utzsa a întrebat:

Cu ce sa ma dau pe fata?
ca am avut niste cosuri pe frunte si acum mi-au trecut dar mi-au ramas unele asa sub piele
bine ca nu se baga de seama chiar deloc dar cand dau asa cu mana se simte un picbig grin
ce sa folosesc sa am fata asa mai finuta?
nu mai am nici un cos pe fata dar ma enerveaza ca se simte alea la manabig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Stefana_2710 a răspuns:

Pai mergi la farmacie.Sigur gasestii ceva buun. big grin