| sToP188 a întrebat:

Cu o ora in urma am alunecat si m-am lovit la genunchi.Parca este stramb. Pot sa merg si nu prea ma doare. Se poate sa fi facut ceva? Nu as vrea sa merg la spital.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| trisha88 a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la spital ar fi bine macar luni sa te duci la medicul de familie ca sa te asiguri ca totusi nu s-a intamplat nimic.

| TheBoY a răspuns:

Pai daca nu te doare si poti sa mergi inseamna ca nu ai patit nimic, dar daca zici ca este putin stramb laughing ar trebui.