| ValiMetin2uk a întrebat:

Cum fac sa am sistemu imunitar mai bun. de exemplu eu m-am spalat pe cap cu apa calda normal m-am sters uscat si a inceput sami curga nasu rau. am luat un fervex. se poate sa fac meningita? si cum imi dau seama daca fac meningita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MonsterEnergy a răspuns:

Poate pentru ca te joci metin.

| SasNetRomania a răspuns:

Trebuie sa mananci sanatos
trebuie sa iei vitamine
trebuie sa te "calesti"
daca esti super slab, de asta.

| ValiMetin2uk explică:

Si am stranutat si de vreo 5 ori consecutiv credeam ca nu ma mai opresc:d