| obsercvayr a întrebat:

Cum fac sa imi placa orice mancare? De fiecare data cand face mama de mancare primul cuvant "Nu-mi place" si tata mananca ca spartu. doar mie nu-mi place straight face Ce pot sa fac sa mananc orice mancare ce mi-se pune pe masa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Invata sa gatesti.

| Iubibilăă a răspuns:

Daca nu-ti place, nu manca. Simplu?
Ce? vrei sa te imbolnavesti?
Pa, pa.

| Fantastic7 a răspuns:

Eu imi tin respiratia, mestec, inghit, dupa care mai respir putin si tot asa.

| Emosiya a răspuns:

Inchizi ochii si inghiti. plus ca fiecare om are gusturile lui, daca chiar nu-ti place nu manca sa nu ti se faca rau. spune-i lu maicata ce mancare iti place ca sa stie sa-ti faca.

| oana222 a răspuns:

Gandeste-te la cu totul altceva, poate la ceva ce-ti placewinking