| Blahblahblahsiblah a întrebat:

Cum fac sa scap de cosuri? Nu am acnee,sau ceva de genul, doar cosuri normale.Nu le suport pe cele negre. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vnvrgvskjdv a răspuns:

Schimba-ti alimentatia.Nu mai manca carne, grasimi si reduce din mancarea bogata in proteine.Eu asa am facut si mi-au trecut aproape toate si aveam rana pe fata la cate cosuri aveam.Acum nu mai am aproape nimic.Nu folosi creme caci incarca tenul cu chimicale si nu-l ajuta decat pentru o perioada scurta de timp.Si daca vrei, fa-ti o masca ce contine 3 linguri de miere de albine si o lingurita de scortisoara, da-te cu ea si tine-o tata noaptea pe fata iar dimineata spala-te.Dormi cu un prosop sau carpa sub cap ca scortisoara pateaza si nu se mai ia.BAfta!

1 răspuns:
| RazvanRms a răspuns:

Zynerit!