| bubiko_8310 a întrebat:

Cum pot avea niste dinti superbi? Si cu ce pasta de dinti imi recomandati, cate minute sa insist...stiu e banal dar vreau sa am o dantura frumoasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Glister, Blendamed 3d white, sau pearl drops. happy
Sunt cele mai taaaaaaaaaaaaaaari happy
Pai, cam 5 min happy
Si poti folosi apa de gura happy
Gasesti foarte multe, si mai toate sunt bunetongue
kisses :*

| Alex0194 a răspuns:

Incearca pasta de dinti Cristal ca face dintii ca la cal laughing
Bun bun, gluma ca gluma laughing Eu unu folosesc blendamed

| Mihaela_4926 a răspuns:

Secretul din batrani - bicarbonat pentru albire; si sare pentru intarirea gingiilor.
Da rezultate, eu si sotul meu cu asta ne spalam, insa nu exagera, spala-te de 1/2 ori pe saptamana

| DeDii a răspuns:

Colgate white e cel mai bunlove struck

| Sweet00gum a răspuns:

De ceva timp folosesc o pasta de dinti "Forever Bright". e supeeerba! chiar daca e mai scumpa isi merita fiecare banut. Incearca

| piktor a răspuns:

3 minute mi-a recomandat doctoru dentistbig grin
si eu care eram gata in 20 de secundelaughing

| FURNICA a răspuns:

Sensoldine, te ajuta si cu sangerarea gingivalawinking

| Gabiitii a răspuns:

Blend-a-Med 3D White pearllove strucklove struck

este foarte bunbig grin