| SmRpT a întrebat:

Cum pot face sa-mi treaca durerea de masea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Poti lua o pastila, un nurofen sau altceva, pe mine cand ma mai durea puneam apa rece la masea si imi amortea ma rog amorteala aia tinea foarte putin, daca nu inceteaza inseamna ca ai o carie sau ceva acolo, te sfatuiesc sa consulti un stomatologwinking

| viperaroz10 a răspuns (pentru Yukidaruma):

Sa stii ca ai dreptate cu Nurofenul e foarte bun

2 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Tree sa te duci sa stomatolog!