| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot lua in greutate? De cand ma stiu sunt foarte slab.am 1.80 si 60kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Curious1324 a răspuns:

Vitamine, laptele ajuta mult, ouăle, carnea de vita

| AngellSthefan a răspuns:

Este o greutate ideala. Incearca sa mananci mancare cu multe proteine si carbohidrati daca iti doresti sa te ingrasi

| Cosmin86 a răspuns (pentru AngellSthefan):

Poate vrea sa creasca in masa musculara, nu in grasime.

in ambele cazuri cantarul arata mai mult, dar doar una e "ingrasare"

| MadalinnaR98 a răspuns:

Mancand.