| fyndtnydt7u a întrebat:

Cum pot să cresc în volum? Înalt sunt, am vreo 1, 80 (la aproape 15 ani), dar sunt cam ca o scândură.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| raz0000001 a răspuns:

La fel laughing)

| AliceAlso123455 a răspuns:

Mergi la sală

| fyndtnydt7u explică (pentru AliceAlso123455):

N-am bani de sală și în 3 săptămâni nici timp pentru că fac ceva până la ea și începe liceul etc laughing) În schimb am gantere de 5kg fiecare acasă, bandă elastică, saltea (nu d-aia de pat)

| AliceAlso123455 a răspuns (pentru fyndtnydt7u):

E bun şi asta.Baftă!