| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac muschi la maine ( biceps, triceps ) si la abdomen ( patratelehee hee ) fara sa ma duc la sala. am 13 ani 1, 65, 52 de kg ( m-a intrebat un prieten)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Ridici greutati in fiecare zi si faci abdomene.

| thecheatert a răspuns:

Pai daca ai sunca in plus tias recomanda 60 min pe zi de cardio si mancat putin adica nu infometare sa nu manaci pe saturate si pentru abdomen la sala sau greutati eu zic mai asteapta pana la 16 ani