| xena_1013 a întrebat:

Cum pot sa-mi inalbesc singura dintii acasa,,. fara sa merg la dentist? solutii preparate acasa, sau cumparate..stie cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Allergikaa a răspuns:

Pai cel mai simplu e cu pasta de dintibig grin incearca blend-a-med 3d white sa stii ca functioneazabig grin.

Daca nu ii freci cu sare de 2 ori pe zi dupa ce te speli pe dinti sau cu bicarbonat.
Asta e tot ce stiu. Dar de la sare o sa te doara gingiile si de la bicarbonat ti se strica smaltul dintilor, dar ambele ii albescbig grin.

Succes:X!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai avem creme la Dragoste si sex.

| kaz3 a răspuns:

Fa si tu un muflexlaughing