| Adina_6487 a întrebat:

Cum pot sa scap de burta intr-o luna?big grin Scz pentru categorie:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ELena_1470 a răspuns:

Pai numai manca multe dulciuri, nimic gras si incearca sa te enervezi mai mult.laughing)
:d

| Kamy99 a răspuns:

Dieta.intreaba un nutritionist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca exercitiile astea:
- http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48 (pentru partea superioara a abdomenului)incepe usor cu 20-30 si avanseaza pe parcurs la 50. Fa-le o data la doua zile.
- http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related (pentru partea inferioara)incepe cu 50(sunt foarte usoare)si avanseaza pe parcurs la 100. Fa-le o data la 2 zile ca si pe celelalte.In cazul in care nu ai mult de slabit in aceasta zona, vei vedea rezultate satisfacatoare dupa o luna.In caz contrar, vei fi nevoita sa insisti ceva mai mult.Succes.

| ToXicLoVe_3442 a răspuns:

Pai...trebuie sa faci abdomene in fiecare zi(20-30, depinde cate poti) si o dieta sanatoasabig grin