| Maria_Rahela_1992 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri?

p.s:vreau un raspuns foarte sincer

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Mama mea a scapat de cosuri cu ajutorul cremei Avon. O crema foarte fina. Ca sa o iei du-te la farmacie sau intr-un super market. O sa dureze vreo o ora sau doua. Incearca sa nu te scarpini sau sa nu te atingi des ca o sa se strice efectul.

| princess97 a răspuns:

Eu ma dau cu crema.

| Maria_Rahela_1992 explică (pentru princess97):

Poti sa imi spui denumirea cremei?

| princess97 a răspuns (pentru Maria_Rahela_1992):

Ii ceva crema de la Avon pentru fata

| Anonimow a răspuns:

Este o solutie numita Betadin...usuca orice foarte repede, nu e numai pentru cosuri e pentru orice gen un herpes cv usuca repede.

| alysha a răspuns:

Zinerit, skinoren si multe altele. dar totusi, cel mai bine se trateaza cu sex (scuzati-mi exprimarea)

| Maria_Rahela_1992 explică:

Pai poti sa imi spui denumirea cremei?

| Maria_Rahela_1992 explică:

Mersi