| XxXNumBerXxX a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna!
Eu ma spal cu sapun cu sulf.Trec foarte repede cosurile dar edte recomandat de medic pentru orice ten.Sau da-te pe fata cu zeama de lamaie in fiecare dimineata si seara. Sper ca te-am ajutat.Insanatosire Grabnica!

| XxXNumBerXxX explică (pentru LanaDelRayFan):

Am auzit ca cica daca dai in acel loc cu parfun cica

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru XxXNumBerXxX):

N-am auzit de asa ceva...dar mai bine nu incerca. Poate iti dai si in ochi(Doamne Fereste!). Crede-ma ca asa scap eu de cosuri.Si este pentru toate tenurile.

| XxXNumBerXxX explică (pentru LanaDelRayFan):

Am ceva pe nume clearasil stayclear mi-a zis mama ca asta curata fata si daca ma dau cu ea in cateva zile mi se duc cosurile

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru XxXNumBerXxX):

Nu stiu ce sa zic...Conulta un medic dermatolog.

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru XxXNumBerXxX):

M-am interesat si spune ca indeparteaza punctele negre si cosurile.Dar cel mai bine ar fi sa te consulti cu un medic.Succes!

| XxXNumBerXxX explică (pentru LanaDelRayFan):

M-am dat cu ea 2 zile si aproape nu mai am nici un cos dar mersi

| XxXNumBerXxX explică (pentru XxXNumBerXxX):

A da si faza cu parfumu cica usuca cosul