| Ready a întrebat:

Cum pot scapa de mirosul neplacut din gura? Dau Funda!
PS:Ma spal pe dinti dimineata si seara inainte de culcare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AnDy12 a răspuns:

Cumpara apa de gura de la magazin!winking
Funda plz?

| kakarotssj a răspuns:

Poate sa fie si de la ficat,cred ca trebuie sa faci un tratament de dezintoxicare a ficatului, daca te spel reuglat nu are legatura directa cu gura, de exemplu cand mananci usturoi degeaba te speli pe dinti ca vine din stomac mirosul.

| Ðean a răspuns:

Mestecă o gumă după masă, spalăte pe dinţi dimineaţa şi seara, am există şi apă de gură care îţi reîmprospăteză mirosul neplăcut din gură.

| Gabi_2651 a răspuns:

Cu ceai verde big grin
Incearca...

| sufletratacit_1832 a răspuns:

Mai multe cauzecare l produc: carii dentare, problema cu stomacu, stres, dif medicamente...etc