| Minim2 a întrebat:

Cum pot slabi cateva kg in 5 zile? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In 5 zile nu ai cum sa slabesti asa mult orice ai face

| Minim2 explică (pentru mona):

Macar 1 kg?

| mona a răspuns (pentru Minim2):

1 kg mai merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poţi.

| Mark0ne a răspuns:

Poti sa slabesti eu de ex de joi pana acum am slabit 2 kg mananc legume salata si fac sport mullt alerg intr-o luna sper sa dau 10 kg