| AndreiBest1999 a întrebat:

Cum pot sa slabesc si care sunt exercitiile pentru abdomen pentru a avea patratele? dau dunda happy

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă vrei să slăbeşti este indicat să ai un stil de viaţă sănătos. Gândeşte-te la o dietă, fă-ţi un program alimentar şi renunţă la dulciuri şi băuturi acidulate.
Dacă vrei să ai un abdomen frumos, fă seara cât mai multe abdomene, dar ai grijă să le faci uşor şi corect. Nu te forţa dintr-o dată deoarece nu vor da rezultate.
De asemenea ar fi indicat dacă ai posibilitatea să mergi şi la sală, acest lucru te-ar ajuta foarte mult.
Baftă, pa-pa.

| AndreiBest1999 explică (pentru Hydrangeaceae):

Cam 100 de abdomene ar merge?

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Poți să ai pătrățele prin abdomene multe.