| Stallone a întrebat:

Cum pot slabi si eu 30kg in 7 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Fa exercitii cardio de 3 ori pe saptamana aprox o ora, scoate carbohidratii treptat din alimentatie, si calculeaza-ti deficitul caloric, ar trebui sa consumi cam 1900 calorii zilnic daca ai un stil de viata activ.

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

In principiu nu se recomanda daca esti in crestere. Ar fi mai bine sa isi dea un medic cu parerea la tine.

Daca nu esti, atunci urmareste cum a facut unul:

https://www.youtube.com/watch?v=uy1__XsvvXE

Pe scurt, 60 de zile numai sucuri stoarse. Pe urma vegan.

| SuntFataInPlm a răspuns:

Poti slabi sin in 3 luni 30 de kg, dau in 2 luni cauta pe net diete happy succes draga mea

Răspuns utilizator avertizat
| Caragui_Mihaela_1983 a răspuns:

Mananca paine de secara, fa sport, si nu manca ca ultimu bou. funda?