| TheVampiresDiaries2012 a întrebat:

Cum pot slabi repede si mult in 2 luni?

2 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Incearca dieta Nicoletei Luciu. aia care a tinut`o cand a slabit 30 kg intr-o luna jumate. nu e deloc greu si nu`ti trebuie decat compot de mere facut acasa fara zahar si o supa simpla de pui(cu piept de pui facuta si morcovi).
dimineata mananci o cana de compot, iar daca ti se mai face foame poti sa mai mananci una
amiaza o cana de supa, si tot asa poti sa mai mananci daca iti e foame
iar seara ori o cana de compot ori o cana de supa happy
eu asta o incerc acum si e chiar ok

| avixie a răspuns:

Http://www.timisoarastiri.ro/diete%205%20zile.htm

iti recomand siteu asta, deoarece eu asa am facut si e foarte misto si rapid.:)