| anika33 a întrebat:

De la ce faci febra? De exemplu: sa mananci pasta de dinti. Asta o stiu demult. De la ce mai faci?

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

De la creta stiu si eu, nu pot sa ti spun cu certitudine, nu am verificat

| paramore a răspuns:

Stiam ca si de la creta faci, dk manci cretahee hee

| anamaria91 a răspuns:

De la pasta de dinti sigur nu faci. Am mancat nu o data. Daca mananci creta faci, dar nu dureaza mult si ti se si poate face rau intre timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci febra pentru a scapa de scoala? Oare merita?
Ce pasta de dintirolling on the floor Cand te speli, vrei sa spui ca nu inghiti nici macar o particula?batting eyelashes Aaa, ai uitat sa specifici marca, nu toate contin aceleasi medicamente...cine stie, poate unora le lipseste gheata.

| RoCsiii a răspuns:

Pai ai putea sa mananci cretalaughing)... Bine ca poate o sa si vomitsihee hee). Ca am mancat si euublushing.

| Aneneane a răspuns:

Eu am mancat cretă și 2-3 zile am avut febră 40-39 laughing