| anedreaeaaa a întrebat:

Este adevarat ca daca mananci pasta de dinti faci febra? Dar daca te freci cu ceapa?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ayakawelwel a răspuns:

Nu stiu.Nu am mai auzit asa ceva happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a terminat scoala.La ce mai vrei sa ai motive de chiulit?

| anedreaeaaa explică (pentru darrio2007):

Nu voiam sa imi dea carnetullaughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Ce carnet?

| anedreaeaaa explică (pentru darrio2007):

De note, bineinteleslaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Nu scapi.Ti-l trimite acasa.Banuiesc ca ai note foarte mari(sic!)

| Ayakawelwel a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Doar daca inhalezi praf de creta faci o febra de vai de tine, desigur depinde si cat inhalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai manca pasta de dinti! Am mancat si eu iar acum am niste pete pe dinti galbene care nu o sa imi mai treaca toata viata!

| Tinna666 a răspuns:

De ce nu incerci si ne spui si noua raspunsul...laughing straight face

Răspuns utilizator avertizat