| SnYcK3rS a întrebat:

problema mare, e vara, e soare :X si cu totii vrem sa aratam impecabil. Nu pot spune asa despre mine. Sunt baiat, am 17 ani si m-am chinuit in trecut sa'mi lucrez abdomenu, dar niciun rezultat minim. Am in jur de 1, 70 si eu cred ca am putina burtica. Nu sunt plat, sunt oarecum rotund laughing ca sa ma exprim asa

Ce sa fac? Stiu k trebuie sa dau jos acel strat adipos... ajutati-ma va roog happy

Vreau ceva pentru acasa care sa dea rezultate. Sunt constient k rezultatul nu apare dupa 1-2 zile, dar totusi, dupa un timp sa inceapa sa se vada rezultate.

Ar trebuie sa slabesc la burta. am pana in 65 de kg

Heelp

Funda

1 răspuns:
| Chérrrie a răspuns:

Alearga,sari coarda, nu mai manca dulciri si nici grasimi. Fa exercitiiile astea : http://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk&feature=related
baftaa:)