| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc 2 kg si in cât timp as putea?
Ce sport sa fac și ce sa mananc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez, cartofi sau cereale. cu cat ai mai putin de dat jos cu atat mai greu devine. spor.

| CleanHeart a răspuns:

Dieta rina asa cum o zis si Giorry inscrie-te in grupul lor pe Facebook si cu siguranta vei avea rezultate, acolo ii fain ca sunt multe fete si femei care incearca sa slabeasca si isi pun in fiecare zi ce mananca apoi sport : scrie pe net exercitii fizice incepator acceseaza primul videoclip si apuca-te sa faci exercitii in fiecare seara 10MIN, va fi naspa ca te vei trezii cu febra musculara laughing dar o sa te simti mai bine sau mai ai o optiune renunta la prajeli, dulciuri mai mananci asa cateodata si dupa 6 nu mai pui nimic in gura decat un mar daca vrei + putin sport fiindca doar asa o sa dispara grasimea altfel ramane pielea lasata.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea în 2 sapt daca ești mai lentă.fă mult sport, bea multa apa și de mâncat salate.

| Futozaur3000 a răspuns:

Ti post negru

| Giorry03 a răspuns:

Incearca dieta rino cauta pe net, slabesti 3-4kg pe saptamana