| BOOBZen a întrebat:

Cum scap de asa zisul colac de la burtica, si de burtica...si sa subtiez forma corpului, daca trebuie sa fac exercitii spuneti-mi cam care ar trebui sa le fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BOOBZen explică:

Va multumesc la toti, toate raspunsurile imi sunt utile, nu stiu la cina sa dau funda

| Anonima007 a răspuns:

Buna`! Ar trebuii sa sari coarda, Sa facii abdomene si sa alergi. Poti sa alergi pe malul marii, etcc. Poti sa te ducii la salii de sport.
Trebuie sa mananci regulat si sa bei multe lichide.Seara si dimineata este bine sa manaci un fruct.Si la pranz mancare gatita.
Fundoii?!

| monica2000 a răspuns:

Trebuie sa faci sport prin parc. Si seara nu mai manca. Eu iubesc baschetul, cred ca o sa te ajute.

| monica2000 a răspuns:

La cina manca : legume, carne supa sau ciorba si nu prea multe prajeli si nu manca alimente cu multe glucide.

| deadyo a răspuns:

Fa abdomene dar ancepe cu 10 - 20 pe zi si din zi an zi mai creste fa mai multe dar nu manca grasimi manca carne proteine dar carne slaba fara multe grasimi si antr-o luna vei vede ca vei fi putin mai slab dar repeta de 5 ori abdomenele cu pauza 1-2 min

| cutesquirrel20 a răspuns:

Ai putea sa faci zilnic cat mai multe abdomenebig grin