| anonim_4396 a întrebat:

Cum se creeaza dependenta de pastile? si de ce ar consuma cineva pastile daca nu e nevoie laughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ar consuma cineva droguri daca nu este nevoie?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Pentru "Senzati tari"da totusi pastila e pentru vindecare.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Merge si un roaller-coaster pentru senzatii tari.Este mai sanatos.

| positivity a răspuns:

Am fost dependentă de pastile.
Nu e vorba că consumi pastile chiar dacă nu e nevoie, pur și simplu începi să nu mai fii conștient că nu ai nevoie de ele, te obișnuiești cu acestea.
Și luând tot mai multe în fiecare zi, de la un timp chiar încep să își piardă folosul, și nu te ajută cu nimic.
Eu am ajuns la dependență, în fiecare zi luam ceva pastile, deoarece credeam că nu voi fi bine dacă nu aș lua. Dar m-am izbit de realitate, într-un final.