| anonim_4396 a întrebat:

Cum se manifesta supradoza de energizante?
Recunosc, am baut multe energizante dar de cateva luni am facut o pauza dar acum 4 zile am baut un power horse [ sau cum so numi ] si de atunci nu pot manca calumea si am greata, o fi de la energizant sau pentru ca in ultima saptamana nu am mai mancat calumea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mymed a răspuns:

Http://mymed.ro/exces-cofeina.html

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu mai poti adormi asa usor thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te tampeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@mymed, multumesc!
Acum mi-am amintit ca am baut si 3 cafele.
Capucino, latte macchiato si ce am mai baut eu atunci sa ma incalzesc. si asta e posibil sa ma fi intors pe dos.
Mai mult ca sigur am exces de cofeina straight face.