| AFRAIDs a întrebat:

Cum se poate opri/stopa cresterea in lungime/grosime a nasului? Observ ca nasul tinde sa se borcaneasca si vreau a nu mai creste foarte mult. Credeti ca se poate sau e ceva genetic/ereditar. Mentionez ca si tata are un nas destul de gros si alungit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu exista nimic care sa opreasca cresterea, tot ce poti face e ca dupa varsta de 20 cand dezvoltarea e finalizata sa iti faci operatie estetica daca consideri ca este nevoie, nimic altceva nu functioneaza