| seful026 a întrebat:

Cum slabesc in 3 zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna!
In 3 zile poti slabi 2, 5 kilograme ai mai multe detalii aici http://sanatate.bzi.ro/cum-sa-slabesti-2-5-kilograme-in-doar-3-zile-22089;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In doar 3 zile nu prea ai cum.
Mergi pe o alimentatie saraca in calorii si fa zilnic miscare.
O zi excelenta!

| WUB a răspuns:

Nu poți mai mult de 2 kg, trebuie să alergi mult, să faci aerobic să să ai o alimentație corectă lipsită de grăsimi, de pâine și alte produse făinoase.
Să mănânci multe fructe și legume sau să ții o dietă.

| pinkpityc a răspuns:

Pai cam cat ai vrea sa slabesti?

| seful026 explică (pentru pinkpityc):

Am 34 si vreau sa am 26