| Maran_Denisa_1990 a întrebat:

Cum pot sa slabesc in 4 zile?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Apoi recuperezi in a 5 ea zi a? 3 zile daca nu manci nimic organismul va consuma grasimi cool ca apoi sa ajunga sa scada metabolismul la jumatate si sa vzi ce wow va fi cand te vei trezi cu multe kg rapid

| aXy99 a răspuns:

1kg poti sa slabesti in 4 zile, abtine-te de la a manca prostii.

| CPAElites a răspuns:

Iti recomand retuchan : https://www.youtube.com/watch?v=Xkrv4uD_v2U
Produs cu uraniu din centrala nucleara chernobyl;)

| veryhonest a răspuns:

Tii post negru.

| cosmina23456 a răspuns:

Pai na... in 4 zile nu prea ai cum da acum ca e caldura mare poti sa faci afara multa miscare, imbracata mai gros sa ai la tine multa apa si sa continui chiar si cand simti ca nu mai poti, asta daca esti tanara, cu cat tragi mai mult de tine cu atat slabesti mai repede

| mihaialexandru8 a răspuns:

Salutare,
arunca un ochi aici www.fit4success.ro
daca crezi ca te pot ajuta cu ceva te rog sa-mi scrii.
spor