| Joker3134 a întrebat:

Dacă ai fi avut hiv ieșeau analizele de sânge bune? Mie mi-au ieșit aproape perfect, deci daca aveam ceva grav ieșea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Last13Lucky a răspuns:

Ca sa poti afla daca ai sau nu HIV trebuie sa iti faci analizele speciale pentru acest virus. Analizele normale facute la sange, unde apar trombocite, leucocite, transaminaze s. a.m.d nu pot da detalii despre HIV, Hepatita sau alte bts-uri. Deci trebuie sa iti faci un test HIV adevarat ca sa poti afla. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Depinde și ce analize ai făcut.
Pentru hiv e nevoie de niște analize speciale.

| Goete a răspuns:

Aproape perfect happy?
Doar cu putin HIV? apare dupa destul de mult timp, 6 luni mi se pare dar poate ma insel, oricum dupa un timp.
Daca crezi ca merita.sa risti... si daca nu, foloseste prezervative sau ace noi