| Pacquiao a întrebat:

Daca am 1.70 inaltime si 60 kg,sunt slab? Daca da, cum sa ma ingras? Dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexSalutir a răspuns:

Idealu ii ca inaltimea sa fie egala cu greutatea, adica 1.70 la 70 de kg,uneori ii greu sa atingi idealul,dar daca zic ideal,asta nu inseamna sa nu ai nici un aspect,inseamna ca totusi sa atingi idealul si sa arati fizic destul de bine,daca vrei sa faci masa,du-te la sala,sau daca nu,fa acasa exercitii, genoflexiuni, flotari, abdomene sau poti sa faci si tractiuni, iar daca nu esti cu sportul te vei invata si daca nu vrei sa incerci macar, atunci decat sa pui kg sa faci burtica, mai bine ramai asa happy

| Pacquiao explică (pentru AlexSalutir):

Imi place foarte mult sportul! happy Nu am burta laughing Eu fac abdomene si exercitii pentru abdomen deoarece nu vreau sa am burta happy Un coleg are si fac baza toti de el.dar asta e...depinde si de vointa omului si de dorinta de a arata bine happy
Mersi pentru raspuns! happy

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu eşti slab. Ar trebui să mai dai jos măcar 2-3 kg...îţi recomand să ţii o dietă pe bază de fructe.