| RaissaM a întrebat:

Daca am cistita si ma ustura foarte tare cand urinez am voie sa am contact sexual?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti intretine actul sexual insa din cauza disconfortului si a durerii nu vei simti placerea pe care in mod normal speri sa o ai/simti, aceasta fiind de fapt rostul sexului. Este indicata tratarea cat mai urgenta pentru a nu apare complicatii.

| mihai69 a răspuns:

Ai voie, da' nu văd rostul - mai mult te chinui!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e recomandat fiindca e incomod si te va deranja pe parcursul partidei/

| SkyPilot a răspuns:

Da, poti. Dar poti avea dureri. Citeste acest articol:
http://www.csid.ro/......-11374439/