| Maria000346632 a întrebat:

Dacă am înțepături la inimă, in spate, si venele simt cum pulseaza in tot corpul in afara de tample dar am puls normal, ce să fac?! Vreau să le opresc. Mă refer că trebuie să fie de la inimă, nu? Eu presupun că am toate acestea din cauza dependenței de telefon, voi ce ziceti, va roog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inima nu inteapa si nu doare, du-te la doctor pot fi en motive

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu cred ca ai probleme cu inima.
Poate fii si de la stres sau din cauza telefoanelor.