| cfrtobias a întrebat:

Daca am pierdut card "Casa Națională de Asigurări de Sănătate" si ma duc sa zic ca am pierdut, si as face duplicat in cat timp ar veni cea noua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O lună.

| cfrtobias explică (pentru sadrian46):

Am fost acolo, si mi-a zis ca in 2 luni, dar daca nu vine in 2 luni trebuie sa ii anunt in e-mail sau sa ma duc personal acolo sa imi prelungeasca timpul