| Sebastiana12345 a întrebat:

Daca am uitat sa iau bilet de trimitere si merg la Cluj se poate trimite prin fax bilet de trimitere catre Cluj?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu daca doresti o consultatia gratuita. daca vrei sa paltesti consultatia, atunci poti prezenta biletul de trimitere trimis oricum. daca vrei o consultatia gratuita, biletul de trimitere trebuie sa fie original.

2 răspunsuri:
| Sebastiana12345 explică:

Am putut l-am trimis prin fax apoi prin posta :3

| Brigaela a răspuns (pentru Sebastiana12345):

Deci tot a fost nevoie de original.