| Mindfulness a întrebat:

Dacă ați avea depresie și anxietate când v-ați angaja undeva, le-ați spune din bravura și proprie inițiativă că aveți astfel de probleme fara a va întreba colegii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sportacus123 a răspuns:

Mai bine nu spui nimănui la muncă de astfel de probleme.

1 răspuns:
| Curios2019 a răspuns:

Eu iti sugerez sa cauti ajutor de specialitate, depresia nu este ceva de luat in deradere.