| Mymy123 a întrebat:

Dacă ați putea spune ce am îmi schimb starea mereu, aici rad și sunt bine, in 5 minute am nervi. Imi vine sa vomit dar nu pot, ma doare capul și in primul rând, am obișnuința sa dorm pe burta și de aproape o luna nu mai pot dormi pe ea ca ma doare, ma simt și obosita și abia mi-a trecut menstruația care de obicei ma ținea 6-7 zile și luna trecută m-a ținut 4 zile și luna asta la fel. Ar fi semne de sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Dereglare hormonala. Ai grija la nutritie si apucate de ceva sport!
Ca sa fi sigura ca nu e sarcina fa-ti un test de la farmacie. E posibil ca aceasta ingrijorare sa fie si cauza problemelor

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Adolescenta, bipolara, insarcinata... sau toate odata tongue

| RoCkKiD a răspuns:

Nu cred ca ai nimic, doar te enervezi usor si insarcinata nu esti daca tocmai ti-a venit menstruatia.

Cat despre durerea de burta, e posibil sa fi fost balonata, nu stiu ce intelegi prin "durere", daca e puternica (gen daca te face sa te simti mai mult decat incomod) poate n-ar strica sa faci o vizita la medic.

| Anonim6669990 a răspuns:

Cred că ești bipolară, nu însărcinată