| Sawarekh a întrebat:

Daca coloana este afectata de o infectie, o bacterie, etc, corpul reactioneaza sau nu apare nici un simptom?

Intreb fiindca, am avut un chist pilonidal, dar uneori ma mai durea cocisul, nu stiu daca era osul sau infectia chistului, ce pot spune este ca nu m-a durut coloana niciodata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Intreaba un medic pentru a afla un raspuns pertinent.De obicei corpul reactioneaza la cel mai mic semn de infectie, dar repet, mergi la medic.

| BreabanDaniel a răspuns:

Post negru 4 zile pe lună macar astea patru zile bei doar apa crede-mă e cel mai bun medicament? și nu o sa mai ai probleme cu nimic în afara de oase rupte?