| AnoNimalK a întrebat:

Daca dupa ce stau cu genunchiul stang indoit, il indrept mai bursc... imi trosneste, pocneste, etc, as putea sa fac ceva, afecteaza cu ceva asta? Cititi si celelalte intrebari pentru a intelege ce probleme am avut la elbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| angelo200 a răspuns:

Si em am avut aceeasi problema
nu sta mult timp cu el indoit si fa miscare

| AnoNimalK explică (pentru angelo200):

Am inteles. Eu am icneput mult prea repede, daca e sa ma iau dupa ce a spus medicul, de antrenamente. Mai usor pentru picioare, dar in ultima vreme am inceput sa fac genoflexiuni, pana la 90 grade, nu pana jos. Daca fortez, si ma antrenez mai mult, dupa2-3 zile se simte, doare putin ligamentul, sau asa imi da senzatia. Ms de sfat oricum. Dar tu te ai refacut complet?