| mariusalex2019 a întrebat:

Dacă iau depakine si haloperidon, după ce termin tratamentul mi se va regenera parul? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Da,dacă nu esti prea bătrân, se regenereaza.

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

In mod normal asa ar trebui. Inainte sa iei acest produs intereseaza-te la fedback

| Donsavas a răspuns:

Depakine duce la căderea părului.

| mariusalex2019 explică (pentru Donsavas):

Ideea este daca se regenereaza sau numai cade dupa ce numai iau

| Donsavas a răspuns (pentru mariusalex2019):

Da,dacă nu esti prea bătrân, se regenereaza.