| Andreeaioan115 a întrebat:

Daca mama mea a suferit atac cerebral vascular si fumeaza ce i se poate intampla? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Ambele sunt cauza a numeroase boli si a ramolirii organismului. Dar tu fa-i o bucurie si hraneste-te suficient, cand o sa te vada cu aspect normal asa o sa se bucure, ca toate bolile i se vor ameliora, dupa aia tu o sa poti gandi mai eficace, o sa ai rezultate mai bune la orice faci, cand o sa vada o sa-i revina pofta de viata, poate chiar o sa se lase de fumat.

| Andreeaioan115 explică (pentru minrest):

Pai ea vede ca mananc destul de normal si mereu ma obliga sa mananc, spune-mi, te rog ce i se poate intampla daca tot continua su fumeze? Isi va mai reveni?

| minrest a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Banuiesc ca a avut un accident usor. Sa isi revina dupa accident? Chiar de tot nu iti revii. Ce sa iti spun, cel mai rau ii face supararea. Daca mancai fortat erai peste greutate, tu esti sub. Iti dau eu o idee. In mesaj privat.