| carmenderis00 a întrebat:

Buna tuturor! unchiul meu este la spital, a suferit acum 2 ore un atac vascular cerebral.își poate reveni?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e da.Mama iubitului meu a patit la fel, chiar de 2 ori, si acum e bine.Sigur ca nu toti au noroc, insa trebuie sa ramai pozitiv/a, altceva nu prea poti face.

| Freya1 a răspuns:

Da.Dar depinde de fiecare om în parte și de ce probleme mai are.

| anonim3247 a răspuns:

Acum este la reanimare și trebuie să se aștepte să se vadă cum își revine și ce urmări va avea.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Depinde de el și de cât de repede a primit primul ajutor. Totuși, cum a fost nu va mai fi! Trebuie să facă multă recuperare! Numai bine!

| sammie a răspuns:

Da, poate.

| just4ubr2015 a răspuns:

Sansele sa isi revina sunt de 30 % din pacate nu mai are nici o sansa. dupa avc urmeaza infarct apoi deces in cel mai bun caz ramane paralizat la pat ca o leguma dar decat asa mai bine sa te ia dzeu